Produkcja

Nasza firma zajmuje się również produkcją urządzeń elektronicznych. Jak można przeczytać w sekcji ‘o nas’ wdrożyliśmy do produkcji i produkujemy szereg urządzeń mikroprocesorowych na zamówienie naszych zagranicznych kontrahentów.

Część produktów oferujemy również na rynku polskim. Takim produktem  jest na przykład rejestrator LOGbox.

więcej...

Jest to rejestrator samochodowy do tworzenia tzw. Elektronicznej Książki Jazd. Dla urządzenia zostało stworzone oprogramowanie bazodanowe do tworzenia raportów zgodnie z przepisami podatkowymi. Na rynku polskim służy on głównie do przygotowania dokumentacji umożliwiającej na  odliczenie 100% podatku VAT z kosztów eksploatacji samochodu. Odczyt danych z samochodu odbywa się poprzez Pendrive-USB dzięki temu nie generuje kosztów związanych z koniecznością używania karty SIM. Oprogramowanie pozwala na automatyczne dekodowanie adresów postojów i pokazywanie ich na mapach. W projekcie wykorzystujemy mapy systemu OpenStreetMap.

mniej...

Nasza oferta w obszarze produkcji to kompleksowe wsparcie klienta, który :

 • ma pomysł na produkt i potrzebuje pomocy przy jego wdrożeniu do produkcji oraz wprowadzeniu na rynek. 

  więcej...

  Przygotowujemy dla klientów tzw. ‘case study’ pokazując możliwości techniczne realizacji projektu, koszty uruchomienia produkcji, czas potrzebny na osiągniecie tego celu.

  mniej...

 • potrzebuje jednostkowych produktów według swojej specyfikacji funkcjonalnej.

  więcej...

  Mogą to być np. nietypowe elementy automatyki, testery itp. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przedstawić propozycję rozwiązania problemu z terminami realizacji oraz kalkulacjami cenowymi.

  mniej...

Nasza oferta pracy nad produktem obejmuje wszystkie niezbędne etapy jak  poszukiwanie optymalnego rozwiązania, zaproponowanie rozwiązania sprzętowego, założenia dla oprogramowania, schematy, obwody drukowane, propozycja obudowy, zamówienie elementów,  wykonanie oraz uruchomienie prototypów, stworzenie oprogramowania a na końcu produkcja.

Nie jesteśmy w stanie w tak zwięzłym opisie przedstawić wszystkich aspektów związanych z procesem tworzenia nowych urządzeń. Dlatego też zapraszamy do składania zapytań poprzez formularz kontaktowy. Będziemy mogli wówczas przedstawić naszą ofertę rozwiązania konkretnego tematu.

Zapraszamy do współpracy.

Formularz kontaktowy